free web creation software

Vip Otobüs dizayn Lüks Otobüs Yapımı

Türkiye'de lüks otobüs dizayn ve vip otobüsler imalat fabrikası, Proje Yapım Ltd. Şti.. Lüks dizayn otobüs tasarımı, özel imalat vip otobüs üretimi ve özel amaçlı süper lüks otobüs yapımı. 


Özel dizayn lüks otobüs imalatı ve kiralaması konusunda Proje Yapım firması Türkiye’nin dışında dünyanın bir çok ülkesine üretim ve kiralık vip otobüsler konusunda hizmet vermektedir.
 Lüks otobüslerin tadilat tasarım ve imalatı vip minibus konusundan tamamen farklı bir uzmanlık alanıdır. Vip dizayn otobüs tadilatı veya sıfır VIP otobüsler imalatı tamamen marin teknoloji ile gerçekleşmektedir. Proje Yapım şirketinin Muğla Bodrum’da tamamen yat teknolojisi alt yapısı ile kurduğu lüks otobüs iç dizayn ve imalat fabrikası, alanında Türkiye’de ilk ve tek bir fabrikadır. 
  Yandan açılan genişleyen Vip otobüslerden vip seyahat ve konaklama projeli özel dizayn lüks otobüsler Arap yarım adasından Avrupa ve Amerika’ya kadar dünyanın bir çok ülkesine de ihraç edilmektedir. 

  Vip otobüsler tamamen kişeye özel ve özel sipariş üzerine imal edilir. Koltuk tasarımından Zemin ve tavan döşemesine, elektronik ekipmanlarından beyaz eşyaları ve mobilya aksamlarına kadar herşey müşteri talebine odaklı olarak üretilir. 

  Dünyanın en özel lüks otobüslerinden birine sahip olmak veya kiralamak için, firmamızdan danışmanlık ve proje desteği alabilirsiniz. Ayrıcalıklı bir seyahat ve kendinizi özel hissetmek için, lüks otobüs imalat ve kiralama fabrikamız hizmetinizdedir.

Firmamızda sahip olduğunuz otobüslerin vip dönüşümü yapılabileceği gibi, A'dan Z'ye sıfır otobüs üzerine de lüks tadilat yapabilmekteyiz. Ürettiğimiz vip business otobüsler, Türkiye'den dünyanın her ülkesine gönderilmektedir...

Özel dizayn Vip otobüs imalatı, çeşitli mühendislik branşları ile işbirliğinde A'dan Z'ye uzmanlık isteyen bir üretim alanıdır. Özel amaçlı vip otobüsler tamamen müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretilir. Otobüsün teknik alt yapısında gerekli değişiklikler makina mühendisleri, iç dizayn tasarımı özel modacılar ve stilistler, mobilya aksamları marin teknolojiler ile üretilir.

Özel amaçlı vip dizayn lüks tasarım otobüs imalatı, iş dünyası için farklı, lüks yaşam otobüs veya seyahat ( turizm) amaçlı kullanılacaksa farklı tekniklerle üretilmektedir. Otobüslerimizin içerisine standart ofis donanımı, WC, banyo, toplantı odası gibi özel alanlar ve odalar inşaa edilebileceğimiz gibi, bir ev içerisinde kullanılan tüm beyaz eşya ve elektronik ekipmanları da konuşlandırabilmekteyiz. 

ADRES
Ortakent Yahşi Mahallesi, Kocataş Cd. No:57 (48420 ) Bodrum MUĞLA -TÜRKİYE  


İLETİŞİM
Email: info@projeyapim.com
Santral: 0850.888 88 99
Fabrika: +90.252.358 77 40
WhastApp : 0542.676 22 22 
Mobile  : +90.542.676 22 22 

Links

projeyapim.com
muzikent.com
mobilemobil.com 

Ofisler
İstanbul: 0.542.676 22 22
Ankara  : 0532.282 80 04 
İzmir     : 0.542.440 89 08 

<Vip otobüs> <lüks otobüs> <VIP OTOBUSLER> <vip dizayn> <otobüs> <vip tasarım> <özel otobüs> <lüks> <tasarım> <dizayn> <üretim> <imalat> <kiralama> <kiralık> <vip otobüsler> <lüks otobüsler> <tasarımı> <en lüks otobüs> <super lüks otobüs> <otobüs hotel> <otobüs> <otobüs imalatı> <otobüs organizasyon aracı> <lüks otobüsler imalatı> <otobüs dizayn> <özel amaçlı otobüs> <eğitim otobüsü> <yandan açılan otobüsler> <genişleyen otobüs> <mağaza otobüs> <mobil otobüs> <otobüs şube> <otobüs ofis> <lüks tasarım otobüs> <otobüs villa> <otobüs hastane> <otobüs klinik> <tanıtım otobüsü> <satış otobüsü> <mobil otobüs> <sağlık otobüsleri> <imalatı> <üretimi> <dizaynı> <tasarım> <otobüs projeleri> <projeleri> <vip otobüs imalatı> <lüks dizayn otobüs> <otobüs dizaynı> <otobüs tasarımı> <özel otobüsler> <otobüs tadilatı> <otobüs yapımı> <otobüs üretimi> <karavan otobüs> <klinik otobüs> <sağlık otobüsü> <ambulans otobüs> <otobüs iç dizayn> <tanıtım otobüsü> <reklam otobüsü> <showroom otobüs> <şube otobüs> <mağaza otobüs> <süper lüks otobüs> <çift katlı otobüs> <üstü açık otobüs> <otobüs dizaynı> <otobüs tasarımı> <hastane otobüs> <gezici otobüs> <laboratuvar otobüs> <kreş otobüs> <çocuk otobüsü> <showroom otobüs> <seyyar otobüs> <karavan otobüsler>