bootstrap html templates

Proje Mobil Otobüs

Uluslararası ISO 9001 VE ISO 14001 kalite belgelerine sahip olan Proje Yapım şirketimizin üretimleri de CE garanti belgesi ile gerçekleşmektedir. Ankara merkez ve Bodrum imalat fabrikamızda özel projeli araç üretimi yapmaktayız. Fabrikamızda, Avrupa'nın en özel event, organizasyon, teknoloji, tanıtım, bilişim özel dizayn ticari araçlarını projelendirip üretmekte ayrıca tüm dünyaya kiralamaktayız..

ADRES
Ortakent Yahşi Mahallesi, Kocataş Cd. No:57 (48420 ) Bodrum MUĞLA -TÜRKİYE  


İLETİŞİM
Email: info@projeyapim.com
Santral: 0850.888 88 99
Fabrika: +90.252.358 77 40
WhastApp : 0542.676 22 22 
Mobile  : +90.542.676 22 22 

Links

projeyapim.com
projemobil.com 
mobilemobil.com 

Ofisler
İstanbul: 0.542.676 22 22
Ankara  : 0532.282 80 04 
İzmir     : 0.542.440 89 08 

özel dizayn reklam ve tanıtım otobüsleri imalatı Bodrum fabrikamızda üretilmekte ve tüm dünyaya gönderilmektedir. Özel event otobüsleri dizayn ve tasarımında bir otobüs için hayal edebileceğiniz tüm modifikasyon ve eklentileri hayata geçirebiliyoruz. Özel dizayn reklam otobüsleri tanıtım otobüsleri tamamen TSE onayı ile ve TÜV standartlarında özel ruhsatlı olarak üretilmektedir. Direk üretici firma avantajı ile en uygun kiralama koşullarından yararlanın...Otobüs projeleri ve her türlü kampanya otobüsleri konusunda firmamızdan danışmanlık ve proje desteği alabilirsiniz. 

<otobüs hotel> <otobüs> <otobüs imalatı> <otobüs organizasyon aracı> <lüks otobüsler imalatı> <otobüs dizayn> <özel amaçlı otobüs> <eğitim otobüsü> <yandan açılan otobüsler> <genişleyen otobüs> <mağaza otobüs> <mobil otobüs> <otobüs şube> <otobüs ofis> <lüks tasarım otobüs> <otobüs villa> <otobüs hastane> <otobüs klinik> <tanıtım otobüsü> <satış otobüsü> <mobil otobüs> <sağlık otobüsleri> <imalatı> <üretimi> <dizaynı> <tasarım> <otobüs projeleri> <projeleri> <vip otobüs imalatı> <lüks dizayn otobüs> <otobüs dizaynı> <otobüs tasarımı> <özel otobüsler> <otobüs tadilatı> <otobüs yapımı> <otobüs üretimi> <karavan otobüs> <klinik otobüs> <sağlık otobüsü> <ambulans otobüs> <otobüs iç dizayn> <tanıtım otobüsü> <reklam otobüsü> <showroom otobüs> <şube otobüs> <mağaza otobüs> <süper lüks otobüs> <çift katlı otobüs> <üstü açık otobüs> <otobüs dizaynı> <otobüs tasarımı> <hastane otobüs> <gezici otobüs> <laboratuvar otobüs> <kreş otobüs> <çocuk otobüsü> <showroom otobüs> <seyyar otobüs> <karavan otobüsler>