html site templates

Özel Amaçlı Otobüs İmalatı

Bilim eğitim showroom otobüsleri, ambulans hastane ve mobil sağlık otobüsleri, vip dizayn otobüsler Türkiye'den tüm dünyaya özel dizayn otobüs üretip ihraç ediyoruz.

özel otobüs imalatı

Health Bus

Ambulans ve Klinik Otobüs

Dünyanın en kapsamlı ambulans ve yoğun bakım klinik otobüsünü Bodrum fabrikamızda ürettik. Suudi Arabistan'a ihraç edilen bu ambulans otobüs dünyanın en donanımlı yoğun bakım otobüsü olarak tarihe geçti. Otobüs içerisinde tam donanımlı 8 adet yoğun bakım ünitesi ve tam donanımlı hastane oksijen sistemi üretildi.

Science Bus

Bilim ve Laboratuvar Otobüsü

Konya Gıda Üniversitesi için özel olarak tasarlayıp ürettiğimiz bilim otobüsü içerisinde bir de deney laboratuvarı bulunuyor. Aynı anda 20 öğrencinin eğitim görebildiği bilim otobüsü, eğitim dünyasına bir ilk olarak geçti.  

Shopping Bus

Mağaza Otobüs

Ankara Büyükşehir Belediyesi için özel olarak imal ettiğimiz mobil mağaza ve manav otobüs yoğun ilgi gördü. Otobüs içerisinde bir de soğuk hava deposu ve meyva sebze yıkama odası bulunuyor. Otobüs hidrolik olarak orta kısmından açılarak geniş bir mağaza konumuna geliyor.

Vip bus

Vip Otobüs Karavan

Tanınmış bir iş insanı için özel olarak dizayn edip ürettiğimiz otobüsün tavanı komple cam olarak döşendi. Tabanında cam uygulaması ve altında 3d deniz altı ve gerçek deniz canlıları yerleştirildi. Otobüs içerisinde banyo tuvalet mutfak dışında yatak odası ve ofis bölümü de bulunmakta. Bir çok teknolojik alt yapının bulunduğu otobüsümüze bulaşık çamaşır ve kurutma makinası da eklendi. 

GÖKHAN FOTO

Bodrum'dan Tüm Dünyaya 

"Sanatın beşiği Bodrum'da, dünyanın en özel ticari araçlarını modifiye etmekten gurur duyuyoruz.  Daha güzel bir dünya için, dünyanın en güzel coğrafyasından ilham alıyoruz.."

özel imalat otobüs

Özel Dizayn Otobüs

Sn Bld. Başkanımız Ahmet ARAS'ında katılımı ile 2019 yılında açtığımız Bodrum fabrikamız, Türkiye'nin ilk ve tek özel dizayn otobüs imalathanesi özelliğini taşımaktadır. 

tır tasarımı

Özel Amaçlı Treyler

Özel dizayn tır dorsesi imalatı ve özel tasarım mobil treyler üretimi uluslararası başarılara imza atmış mühendis kadrorumuzla ve tamamen müşteri taleplerine göre proje den gerçeğe dönüşür.

özel konteyner imalatı

Özel Projeli Konteyner

Eğitim, sağlık, askeri, vip dizayn ve içten açılmalı konteynerler Bodrum fabrikamızda üretilmektedir. Son olarak Almanya Dış İşleri Bk. ve Goethe enstitüsü için mülteci eğitim konterleri dünyada ses getirdi. 

yandan açılan tır dorsesi

Büyüyen Mega TIR dorsesi

Mega karavan tırlardan mobil hastane ve ve çift taraflı açılan tır dorsesi imalatında ülkemizi dünya arenasında temsil ediyoruz. Bodrum fabrikamızda dünyanın en büyük karavan tırı Yunanistan için yapıldı.

mobil kamyon

Mobil Kamyon

Mobil kamyon kasası üretiminde sadece özel projelere imza atıyoruz. Farklı amaçlarda mobil hizmet veren özel dizayn kamyon kasalarını tanıtım eğitim turizm ve bir çok farklı tasarım için projelendirip üretiyoruz. 

Ambulans Otobüs Üretimi

Dünyanın En kapsamlı Ambulans Otobüsü'nü Ürettik. Suudi Arabistan'a İhraç Edilen Ambulans Otobüsler, Dünyada Kategorisinde En Büyük Hasta Kapasitesi Olması ve Yoğun Bakım Üniteleri İle Tarihe Geçti. .

ADRES
Ortakent Yahşi Mahallesi, Kocataş Cd. No:57 (48420 ) Bodrum MUĞLA -TÜRKİYE  


İLETİŞİM
Email: info@projeyapim.com
Santral: 0850.888 88 99
Fabrika: +90.252.358 77 40
WhastApp : 0542.676 22 22 
Mobile  : +90.542.676 22 22 

Links

projeyapim.com
muzikent.com
mobilemobil.com 

Ofisler
İstanbul: 0.542.676 22 22
Ankara  : 0532.282 80 04 
İzmir     : 0.542.440 89 08 

#otobüs_hotel #otobüs #otobüs_imalatı #otobüs_organizasyon_aracı #lüks_otobüsler_imalat #otobüs_dizayn #özel_amaçlı_otobüs #eğitim_otobüsü #yandan_açılan_otobüsler #genişleyen_otobüs # #mağaza_otobüs #mobil_otobüs #otobüs_şube #otobüs_ofis #lüks_tasarım_otobüs #otobüs_villa #otobüs_hastane #otobüs_klinik #tanıtım_otobüsü #satış_otobüsü #mobil_otobüs #sağlık_otobüsleri #imalatı #üretimi #dizaynı #tasarımı #otobüs_projeleri #projeleri #vip_otobüs_imalatı #lüks_dizayn_otobüs #otobüs_dizaynı #otobüs_tasarımı #özel_otobüsler #otobüs_tadilatı #otobüs_projeleri #otobüs_yapımı #otobüs_üretimi #karavan_otobüs #klinik_otobüs #sağlık_otobüsü #ambulans_otobüs #otobüs_iç_dizayn #tanıtım_otobüsü #reklam_otobüsü #showroom_otobüs #şube_otobüs #mağaza_otobüs #süper_lüks_otobüs #çift_katlı_otobüs #üstü_açık_otobüs #otobüs_dizaynı #otobüs_tasarımı #hastane_otobüs #gezici_otobüs #laboratuvar_otobüs #kreş_otobüs #çocuk_otobüsü #showroom_otobüs #seyyar_otobüs #karavan_otobüsler